We help create your vision – simply by making it bigger.

Twoją firmę tworzą ludzie. Jeśli nauczysz się w pełni korzystać z ich potencjału,
rozwój Twojego biznesu stanie się szybszy i bardziej efektywny.
O nas

Patrzymy w przyszłość, którą chcemy budować w oparciu o jak najwyższe standardy naszych usług doradczych. Dostarczamy dla naszych Klientów rozwiązania z zakresu trzech głównych obszarów: narzędzia i testy psychometryczne, inteligencja emocjonalna i leadership oraz strategiczne doradztwo z zakresu HR. W swojej pracy mamy na celu przygotowywanie zindywidualizowanych, kompletnych i trwałych rozwiązań będących fundamentem dalszego, samodzielnego rozwoju naszych klientów. Wierzymy, że rozwój ludzi oraz firm opiera się na zaangażowaniu i uczeniu się poprzez pracę, dlatego też nasze programy rozwojowe opieramy na metodologii 70/20/10 oraz cyklu Kolba. Posiadamy również liczne narzędzia psychometryczne wpierające oferowane przez nas rozwiązania.

Doświadczenie naszych konsultantów, etyka i konsekwencja w działaniu są podstawą naszych relacji z klientami. Zespół HR Devel­op­ment tworzą wykwalifikowani specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie trenerskie i coachingowe.

wyrażona w milionach złotych wartość projektów za 2 ostatnie lata

wyrażony w procentach średni poziom wzrostu efektywności biznesu naszych Klientów

to liczba osób objętych naszymi programami w ciągu ostatnich 2 lat

//hrdevelopment.pl//wp-content/uploads/2017/12/grafika-1.jpg
Model 70/20/10

Projekty rozwojowe opieramy o metodologię 70/20/10, a skuteczność szkoleń na cyklu Kolba.

Nasze marki

Trzy unikalne marki – jedna, wspólna wizja!

Ostendi to platforma internetowa autorstwa HR Development, oferująca licencjonowane narzędzia psychometryczne i autorskie kwestionariusze, które powstały w ramach współpracy z najlepszymi ekspertami naukowymi na rynku oraz zostały zaprojektowane w oparciu o polski kontekst kulturowo-społeczny i specyfikę biznesową regionu. Celem Ostendi jest wspieranie ludzkiego rozwoju. To serwis, w którym znajduje się szereg testów i kwestionariuszy pozwalających odkrywać i rozwijać ludzki potencjał. Portal Ostendi posiada w pełni intuicyjny interfejs - rozbudowany o najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku.  Więcej szczegółów na: www.ostendi.pl.

 

 

 

 

 

 
TBA Consulting jest marką firmy HR Development – spółki doradztwa podatkowego. Ten obszar naszej działalności jest związany z optymalizacją procesów biznesowych oraz doradztwem biznesowym, finansowo – księgowym i podatkowym. Zespół TBA Consulting tworzą menadżerowie oraz konsultanci, którzy swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywali w międzynarodowych korporacjach. Więcej szczegółów dotyczących oferty TBA Consultingznajduje się na stronie: www.tbaconsulting.pl.
Zaufali nam...
Klienci, z którymi mamy zaszczyt współpracować.