Branża spożywcza

Dostarczamy rozwiązania, których potrzebuje Twoja firma

Rozwój działalności firmy w szybko zmieniającym się świecie

Branża spożywcza od lat zmaga się z dużą konkurencją na rynku oraz zmieniającymi się wymaganiami formalnymi, przed którymi stoi dziś ten sektor. Konsultanci HR Development od lat współpracują z producentami z tego obszaru, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność realizowanych przez nas procesów. W obliczu zmian szczególnie istotne jest posiadanie wykwalifikowanego i przygotowanego na nowe wyznania zespołu. Pomagamy naszym klientom przyciągać i rozwijać właściwych menadżerów, przy jednoczesnym kontynuowaniu rozwoju działalności firmy w szybko zmieniającym się świecie.
Nasze rozwiązania obejmują rozwój kompetencji miękkich pracowników, oceny pracownicze oparte na naszej autorskiej ocenie 360 stopni, planowanie sukcesji, budowanie autorytetu menadżerskiego, projektowanie struktury organizacyjnej, rozwój kompetencji przywódczych, rozwój talentów, zarządzanie zmianą i rozwiązywanie konfliktów.

 

W oparciu o sprawdzone narzędzia

Wszystko odbywa się w oparciu o sprawdzone na całym świecie narzędzia psychometryczne oraz nasze autorskie kwestionariusze – takie jak: Ocena 360 stopni, Ostendi Talent Hunter, czy Team Inside Hunter.

Projektowanie kultury organizacyjnej

Codziennie kształtuj swoją firmę i osiągaj sukces.

Czytaj więcej