Sukces w pracy!

O to właśnie nam chodzi.

HR Development od wielu lat pomaga swoim klientom osiągnąć założone cele strategii biznesowej, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu polityki personalnej.

Dołączając do naszego zespołu stajesz się częścią inspirującego, pełnego wyzwań zawodowych, środowiska pracy, które pozwoli ci budować bogate doświadczenie zawodowe.

Co oferujemy?
Tworzymy otwarte i przyjazne środowisko pracy, w którym szczególny nacisk kładziemy na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz rozwój talentów.Dlatego też dołączając do naszego zespołu będziesz miał/a możliwość rozwoju swoich umiejętności poprzez udział w dedykowanych szkoleniach branżowych. Wierzymy, że jeżeli twoja pasja do pracy połączy się z misją naszej firmy - wówczas stworzymy silny zespół, który będzie nie tylko realizował sprawdzone programy, ale także tworzył je na nowo.

 

Kogo szukamy?
Jeżeli jesteś osobą ambitną, posiadającą doświadczenie biznesowe, lubiącą stawiać czoła wyzwaniom oraz gotową poszukiwać nieszablonowych rozwiązań dla naszych klientów, wyślij do nas swoją aplikację – na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Manager ds. sprzedaży usług HR

 

Formularz kontaktowy