2018

Nasza Kartka, Nasze Święta….czyli wspólne malowanie kartek w Domu Dziecka

0

Od paru lat pracownicy naszej firmy razem z dziećmi z Domu Dziecka aktywnie uczestniczą we  wspólnym przygotowywaniu kartek świątecznych. Tak było i tym razem – w pięknej, zabytkowej auli, pamiętającej jeszcze czasy Janusza Korczaka, odbyło się spotkanie, na którym pracownicy HR Development wspólnie z  dziećmi z Domu Dziecka Nr 2 oraz Domu Dziecka Nr 1 w Warszawie przygotowywali bożonarodzeniowe postaci i symbole. Powstało 6 grup projektowych, które wykonały figurki: aniołów, bałwana, renifery, pingwiny oraz choinkę. Wszystkie prace powstały przy połączeniu wspólnych sił dorosłych i dzieci, którzy jak zawsze doskonale ze sobą współpracowali, służąc siebie na wzajem pomocą.

Dowodem tego jak niewiele trzeba, aby stworzyć coś wyjątkowego i nadać temu magiczną moc są materiały, jakich użyliśmy do wykonania postaci. Posłużyliśmy się plastikowymi butelkami, kolorowymi  papierami, materiałami pasmanteryjnymi o różnorodnej fakturze, ozdobnymi cekinami, taśmami itp. Na koniec wszystkie grupy ułożyły świąteczne życzenia, które stały się idealnym dopełnieniem naszych kartek. Atmosfera była iście świąteczna – w tle grała świąteczna muzyka, a naszą dekoracją i maskotką na stałe stał się już duży, dmuchany bałwan. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, na których w „kąciku Malucha” czekały różnorodne gry i zabawy oraz, szczególnie uwielbiane przez wszystkich, malowanie buziek.

Wszystkie grupy stworzyły wyjątkowe dzieła, które przenieśliśmy na bożonarodzeniowe kartki. Już teraz możecie zobaczyć efekt naszych wspólnych prac. Niebawem kartki trafią również do naszych zaprzyjaźnionych firm i przyjaciół.

Do siego roku!