Wydarzenia

Prezentacja platformy Ostendi Management System – 8 lutego 2018

0

Przyszłość HR Development chcemy budować w oparciu o jak najwyższe standardy naszych usług doradczych, dlatego też, aby móc realizować projekty na jak najwyższym poziomie, stworzyliśmy OSTENDI – platformę internetową, za pośrednictwem której możliwe jest przeprowadzenie różnorodnych badań w procesach rekrutacji i rozwoju pracowników.

Chcemy przedstawić Państwu OSTENDI w nowej i zarazem udoskonalonej formie. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować spotkania, których tematem przewodnim będzie kwestia wykorzystania testów i kwestionariuszy w procesach HR – ze szczególnym uwzględnieniem 3 głównych narzędzi, które są dostępne na platformie OSTENDI:

 • Ostendi Talent Hunter – narzędzie wykorzystywane w procesach rekrutacyjnych;
 • Team InsightSurvey – narzędzie do pomiaru nastroju w zespołach;
 • Ocena 180 / 270 / 360 stopni – narzędzie wykorzystywane do zbierania opinii na temat poziomu przejawianych kompetencji; dla naszych Klientów do wyboru dostępna jest baza 12 głównych, najczęściej wykorzystywanych kompetencji wraz z zestawem przypisanych do nich pytań.

Każde z narzędzi zostało stworzone z uwzględnieniem najwyższych standardów metodologicznych, a co za tym idzie zostało zweryfikowane pod względem trafności i rzetelności. Z uwagi na wielkość raportów zostaną one wysłane bezpośrednio do osób zainteresowanych spotkaniem w osobnej korespondencji.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Warszawie już 8 lutego (czwartek) w godzinach 9.00 – 16.00.

Uczestnicy spotkania otrzymają:

 • wiedzę dotyczącą poprawności wykorzystania testów i kwestionariuszy w procesach rekrutacji i rozwoju;
 • własny indywidualny raport z pomiaru narzędziem Ostendi Talent Hunter;
 • dostęp do systemu OSTENDI oraz możliwość korzystania z dostępnych narzędzi;
 • pakiet raportów do wygenerowania po przeprowadzeniu konkretnych badań;
 • dostęp do strefy wiedzy, gdzie znajdują się artykuły poruszające zagadnienia dotyczące zarządzania i efektywności osobistej.

 

Szczegóły organizacyjne:

 1. W związku z tym, że spotkania mają charakter promocyjny liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
 2. Chętnych do udziału w spotkaniach zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: biuro@hrdevelopment.pl
 3. Harmonogram oraz szczegóły dot. spotkań będziemy przesyłać do zapisanych uczestników na dwa tygodnie przed terminem danego spotkania.

O kolejnych terminach spotkań będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zadbaj o rozwój swoich pracowników i zarządzaj ich potencjałem razem z nami! Poznaj bliżej OSTENDI…